ÖVRIGT / Diverse / Dosor 15464275
nr 1546 4275
Dosor
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 5 juni 2023
kl 18:45:07
3/6 09:35:56
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver
Mässing